Hakkımızda

Kısaca Biz

7’den 70’e

Türkiye’nin köklü kuruluşlarına en büyük aday olan 7Kıta Petrolcülük Dağıtım ve Pazarlama A.Ş. 2016 yılında Gökhan Akın tarafından kurulmuş ve akaryakıt dağıtım şirketi olarak sektörde yer almaya başlamıştır. 7Kıta akaryakıt sektöründe 270’in üzerinde bayiliği ve 14 bölge müdürlüğü ile yerini sağlamlaştırmayı başarmıştır.

Sektördeki değişimleri çok iyi öngören ve analiz eden 7Kıta gerekli yol haritasını belirleyerek müşteri (bayi) memnuniyeti parolası ile en iyi hizmeti vermeyi hedeflemiştir.

%100 yerli sermaye ile kurulmuş, güçlü altyapısı, gerçekçi vizyonu ve ülkeye olan inancıyla Türkiye’nin ve bölgemizin ekonomisine katkı sağlamak ve bölge halkına hizmet sunmak amacıyla yola çıkan firmamızda sosyal sorumluluğumuzun bilincinde olarak doğa ve çevre dostu başta olmak üzere müşteri memnuniyeti en ön planda tutulmaktadır.

Verdiği iyi hizmet, sağladığı yüksek ve ileri teknolojisi ile yaşattığı eşsiz tecrübe sayesinde, tanıştığı herkesi kendine yürekten bağlayan istasyonlarımızı tekrar ziyaret etmek tüm müşterilerimiz için vazgeçilmez bir alışkanlık ve keyif olacak. Doğaya saygılı ve çevresine pozitif enerji vermek için tüm gücünü ortaya koyan bir markaya bağlandığı için tüm 7Kıta çalışanları gibi tüm paydaşları da gururlu ve mutlu olacak.

Misyonumuz

“Sektörümüzde; aktif, gelişmeye ve yeniliklere açık, çevreye ve topluma duyarlı olacak şekilde kalitemiz ve güvenilirliğimiz ile çalışanlarımızın ve müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak

0
İSTASYON
0
İL
0
ÇALIŞAN