7 Kıta Washer ile araç yıkamada uzman, pratik, hızlı ve çevreci çözümler sunuyor. Zengin içerikli programlarla yıkanan araçlar, parlıyor. Üstelik sistemde kullanılan özel sünger fırça teknolojisi ile araç çizilmelerinin önüne geçiliyor. Yeni nesil elle yıkama üniteleri ile hem pratik hem de hızlı yıkama çözümlerini güvenilir bir yapıyla beraberinde getiriyor. Basınçlı su, deterjan ve özel cila seçeneklerini tek yıkama sırasında kullanabilme avantajı ile öne çıkan yıkama alanlarımız; kullanıcılarına kolay ve hızlı bir araç yıkama alternatifi sunuyor.

7 Kıta Petrol olarak, müşterilerimize yalnızca akaryakıt ve madeni yağ ürünleri sunmakla yetinmiyor, ülke genelinde 249 istasyonumuzda yolculuk sırasında ortaya çıkabilecek farklı ihtiyaçları karşılamaya yönelik çözümler sunmaya da devam ediyoruz. Bu kapsamda, belirli istasyonlarımızda özel ve perakendecilik alanında iyi bilinen markalara yer vererek, müşterilerimize sunduğumuz hizmet yelpazemizi sürekli olarak genişletiyoruz, seyahatinizin daha konforlu geçmesi için çalışıyoruz.
Marketlerimiz ile istasyonlarımızda müşterilerimizin ihtiyaçları ve araçlarının ihtiyaçlarını karşılayabilmelerinin yanısıra, kaliteli ve güvenli alışveriş yapabilecekleri, temiz ve rahatlatıcı mekanlar yaratıyoruz.

Teknik eğitime tabi tutulan profesyonel personel tarafından, araçların ücretsiz yağ kontrolü ve yağ değişimi yapılıyor.

Böylece akaryakıt almak üzere istasyona gelen araç sahipleri, 15 dakika gibi oldukça kısa bir süre içinde, araçlarının yağ kontrolü veya değişimini temiz ve konforlu bir ortamda yaptırma fırsatı buluyorlar.

Müşteri memnuniyetine odaklanan hizmet anlayışı ve üstün nitelikli ürünlerle siz değerli misafirlerimizin
ihtiyaçlarını hızlı ve güvenli bir şekilde karşılıyoruz.